Ürün Kataloğu.pdf

2018 Ürün Kataloğumuzu indirebilirsiniz.

Yıldızlar Boru Plastik Hakkında

Anadolu'nun yükselen yıldızı Sözde değil boruda kalite Trabzon'da şehrin gelişmesine paralel olarak zirveye doğru büyük adımlarla ilerlemekte olan
Yıldızlar Boru Plastik San. İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti. 2009 yılında 300 m² kapalı olmak üzere toplam 600 m² alanda tek bir üretim hattı ve yıllık 300 ton üretim kapasitesi ile faaliyetine başlamıştır.

Kendine daime büyük ve gerçekçi hedefler koyan firmamız, kaliteli üretim, müşteri odaklı pazarlama politikası ve satış sonrası teknik destek prensibi ile her zaman hedeflerinin bir adım önünde olmayı başarmıştır.

Bu anlayışın doğal sonucu olarak bugün 1200 m² kapalı 2500 m² açık alan olmak üzere toplam 4000 m² alanda yıllık 1080 ton üretim kapasitesine ulaşmıştır.

Yıldızlar Boru ismi markalaşarak tercih edilen, tavsiye edilen bir isim haline gelmiştir.Ürün yelpazemize teknolojinin gelişimine paralel yeni ürünler katarak ülkemizin en doğusundan en batısına, en güneyinden en kuzeyine çok geniş bir müşteri portföyü oluşturulmuştur.

TS EN ISO 9001 standardına göre kurduğu Kalite Yönetim Sistemini geliştirip, etkinliğini çalışanlarında katılımı ile sürekli iyileştirmek, müşteri memnuniyetini sağlayan üretim yaparak sektöründe aranılan bir firma olmak Yıldız Boru'nun kalite politikasıdır.

Çünkü Sözde Değil Boruda Kalite.

TOP